letras.top
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 #

letra de cep më cep - renis gjoka

Loading...

[teksti i “cep më cep”]

[verse 1: renis gjoka]
të premten dola unë me shokët e mi
thash sonte do pij’, do ta gdhij’
nesër një fillim i ri, kushedi
e kështu deri në mesnatë
me shoqnin një dorë gallatë
kur papritur erdhe ti aty u bona tap

[verse 2: eneda tarifa]
sot e premte përsëri dhe me vete thash
do ta marr unë me ngadalë
telefoni nuk ndal ama nuk kam qef me dal
dhe ashtu si me bezdi
dola gjithsesi ujë pa gaz do të pi
e do të kthehem në shtëpi
jo më gjatë sdo rrijë

[pre-chorus]
shoqet nuk të lanë më gjatë
u nda në mes kjo natë
dhe aty u zhduke ti
si hirushja me magji
u k’naqem shumë folëm gjatë
nga shoqnia u kapa mat
shumë e lezetshme ish kjo natë
kam menu’ se jam pa fat

[chorus]
oh kur të njoha unë për drеq
dhe askund spo të shoh më
me frymë nuk ngopem dot
çfarë qеnka vallë ky mall
skam ditur unë asgjë uh-oh
nga mëndja stë heq dot

[verse 3: renis gjoka]
dhe kudo po të kerkoj
vec për ty mendoj duhet të gjej
i rash tiranës cep më cep
po ja që sështe e lehtë

[verse 4: eneda tarifa]
afër meje je e di
e ndiej e ndiej e di
i rash tiranës cep më cep
po ja që sështe e lehtë

[pre-chorus]
shoqet nuk të lanë më gjatë
u nda në mes kjo natë
dhe aty u zhduke ti
si hirushja me magji
u k’naqem shumë folëm gjatë
nga shoqnia u kapa mat
shumë e lezetshme ish kjo natë
kam menu’ se jam pa fat

[chorus]
oh kur të njoha unë për dreq
dhe askund spo të shoh më
me frymë nuk ngopem dot
çfarë qënka vallë ky mall
skam ditur unë asgjë uh-oh
nga mëndja stë heq dot

[outro]
çfarë qënka vallë ky mall
skam ditur unë asgjë uh-oh
nga mëndja stë heq dot

letras aleatórias

MAIS ACESSADOS

Loading...