letras.top
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 #

letra de 3 tyma - noizy

Loading...

auuuuuuu
hahaha
yeah this is the weed’s world
ganja man hah
you know smoke that good sh-t every day you know
(all the smokers around albania…..hold em’ smoke em’)

me i smoke dat sh-t oh all tha time!!
and me i smoke dat good sh-t all tha time
and may i spark it once and i spark it twice and in the third i’m like bye bye

me i smoke dat sh-t o all tha time !!
and me i smoke that good sh-t all tha time
and may i spark it once and i spark it twice and in the third i’m like bye bye

[ref] 2x:
ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
i kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
nize jointin bo tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur ska ma(this is a man’s world)

[verse]
i hapi syt n`mengjes e jointin gjysem nez
e kapi shkrepsen dhe serish e pershendes
dita eshte qikaq e pati… edhe tre tyma
qohem prej couch-i i boj… edhe tre tyma
nisna n`tualet… edhe tre tyma
oo kuku medet… edhe tre tyma
e ndezi dushin po prap i boj… tre tyma
e hedhi shampon masi ti boj… tre tyma
gati kadal dhe hy ne ashensor
zbres posht n`kerr tu pa televizor
mirmgjes shqipni moj nana loke
edhe ket shqipe qe jom n`rrethin e ksaj bote
e lshoj kasetofonin…yeahh edhe tre tyma
ja qoj pak zanin… aha edhe tre tyma
e gjej nje beat e prap i boj… tre tyma
ja vej emrin kanges… edhe tre tyma
[ref]2x:
ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
i kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
nize jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur skam ma(this is a man’s world)

[verse]
i thom hi ne supermarket e sh-tsen e marr zheg
tum than hi o ti djal sikur du diqka me vjedh
tu m`permen policin a thu se po ma nin
harro se policia vjen ma shum se na qe vim
ha ha kuku per ju ha kuku per ne
a jeni ju krejt tap apo kena pi ne
e qka qe jom vesh met gjana me kapuq n`kry
qka pom vjen permas sikur du diqka me thy
qfar mentaliteti ta qifsha 97-ten
do gjin kan harru me vdek kan ngatrru dhe daten
prap hi n’kerr u bo pak si terr
e ndez kasetofonin se jom
high as h-ll
jointi i bom gati… edhe tre tyma
se nates i erdh afati… edhe tre tyma
plot kallabllak jena nen nje qati
t`pakten tre tyma secili duhet mi pi

[ref]
ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
i kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
nize jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur skam ma(this is a man’s world)
2x:
me i smoke dat godd sh-tt o lataa!!
and may i spark it once and i spark it twice and in the third i’m like bay bay

jam i vertet deri n`koc mor dostt qish bojsh
ups se po tmeiti ty(dialektore) ne qysh doish ha ha haa