letras.top
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 #

letra de 038 - bimbimma

Loading...

[intro]
miq te nderuar mirsevini ne vitin 2012
dhe jemi ktu live and direkt me ca cuna…

[hook 4x]
g… gg… get down se po vim
g… gg… get down down

[verse 1: bimbimma]
038 per krejt qe menojn qe skena adres
e prezentojm asfalltin edhe secillen banes
secillin grusht berllog qe munesh me gjet en cillen do kthes
kudo qe mshefesh je i gjetun, ku don mu mshef?
e pasqyrojm secillen pjes, jena secilla njers, e secillit o kryt e ciles do shtres!
e perfaqsoj prishtinen edhe krejt qa mer frym en to!
senet e mira e senet qe svyn en to!
senet e nista e senet e kryme nto!
jena muzika e cilles do rryme o
hardcore, hip-hop, blues e jazz
cili do zhaner qe tingllon cool en vesh
jena prezent kur flen edhe kur je qut n’mengjes
te ata qe kurr qe bohet von e te ata qe jon gut per gjith!
prishtinali jom bish qe o blloku n kafaz
ti pret me dhez une me explodu po pres
ma mir me shum njerz knej punt llug me cash
sesa mes veq vet e jom i mlut me cash
e du rrethin tem se skom ku me shku pa rreth
ju du edhe juve se skom pse me knu pa njerz

[hook 4x]
g… gg… get down se po vim
g… gg… get down down

[verse 2: ergenr]
kape telin thire dillerin vete far rabi ki
lej foret bire te pshtjellim garant naj hed e ki
qfar menimi per mu e ki une nuk e di
guess who’s back? magjistari perseri!
nihere e ki free tani ti mo, pare nuk ki! i
per dy dit a tri dit thot mu bo pareli
paret ti biri biri kur t’bona pareli
skom ??? paret e fundit i kom pi
qe sbeson si deshmi qe iphonin ku e ki!
preke butonin iphoni nuk ka mo kredi
mere numrin thirre njonin e ki myshteri
tha po du me ble nese ki 1000 e permi
woo woo, woo secillen shpi
so dit premtuse per qdo prishtinali
era lek si ni mi me perbi
me mu sun fol nese 1milion si ki

[hook 4x]
g… gg… get down se po vim
g… gg… get down down